Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce v zemědělství Kraj Vysočina - Odborné vyučení bez maturity - strana 2

Volná místa zemědělství Kraj Vysočina - Odborné vyučení bez maturity vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek. - strana 2

zobrazujeme 11 - 13 nabídek práce
celkem nalezeno 13 volných míst

Lesní dělník

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: práce s motorovou řetězovou pilou, obsluha traktoru a řezání na pásové pile. První kontakt e-mailem.

Zaměstnavatel:
Prague Industries s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Traktorista krmivář

ŘP sk. T, další skupiny vítány, uvedená mzda je po zapracování. Náplň práce: především zavážení krmiva a vyvážení mrvy. Kontakt možný emailem, telefonicky kdykoliv nebo osobně po domluvě

Selekta Pacov, a. s.

ZAHRADNICKÉ A STAVEBNÍ PRÁCE

Zahradní, stavební pracovník - zahradnické, zednické, stavební práce. Práce dle zakázek. Požadujeme: - časovou flexibilitu - pozitivní přístup k práci - zručnost a pracovitost - umění práce se dřevem výhodou

Ing. Marie Hortová