Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

ošetřovatel pro Olomoucký kraj volná místa - strana 5

Volná místa profese ošetřovatel pro Olomoucký kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek. - strana 5

zobrazujeme 41 - 42 nabídek práce
celkem nalezeno 42 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro ošetřovatel Olomoucký kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Ošetřovatel/ka dojnic

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: dojení, ošetřování skotu POŽADAVKY: řidičský průkaz skupiny T výhodou NABÍZÍME: podnikové stravování KONTAKT: telefonicky po-pá 7-15 hod)

Zaměstnavatel:
Zemědělská společnost Vítějeves a.s.
Přidat k oblíbeným

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

NÁPLŇ PRÁCE: Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí, noční provoz NABÍZÍME: smlouva na 2 roky s možností prodloužení KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Zemědělské družstvo se sídlem ve Sloupnici