Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

operátor pro Moravskoslezský kraj volná místa - strana 7

Volná místa profese operátor pro Moravskoslezský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek. - strana 7

zobrazujeme 61 - 63 nabídek práce
celkem nalezeno 63 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro operátor Moravskoslezský kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

OPERÁTOR/OPERÁTORKA MONTÁŽE

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Operátor/operátorka montáže - Olomouc (1803001) Požadavky: SOU nebo SŠ vzdělání, fyzická zdatnost, manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost Náplň práce: zapojování a montáži alternátorů Nabídka: nabízíme práci na HPP, máte ...

Zaměstnavatel:
GASL CZ s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Operátor/operátorka výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování pryže

Náplň práce: obsluha strojů na výrobu a zpracování pryže Zájemci se mohou hlásit: - telefonicky na čísle 773 370 604 - paní Nikolett Hadar

Czech Workforce Agency s.r.o.

OPERÁTOR VÝROBY

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

Pro silnou strojírenskou společnost pro zpracování kovů, která dodává výrobky do různých průmyslových odvětví (automobilový, instalatérský, plynárenský, potravinářský aj.) hledáme toho nejdůležitějšího kolegu - OPERÁTORA VÝROBY. Co budete ...

Grafton Recruitment s.r.o.