Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

brusič pro Karlovarský kraj volná místa

Volná místa profese brusič pro Karlovarský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • brusič
  • brusič Karlovarský kraj
zobrazujeme 1 - 2 nabídek práce
celkem nalezeno 2 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro brusič Karlovarský kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Denní a noční recepční

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Místo výkonu práce: Hotel Brussel, Anglická 515, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden 19:30-7:30 h. Požadujeme: znalost NJ (znalost ...

Zaměstnavatel:
BIG association s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Brusiči nástrojů a kovů

Náplň práce: výběr brusných kotoučů a jejich montáž do strojů podle specifikací, a to pomocí ručního nářadí a s využitím znalostí brusných materiálů a procesů broušení .. Nabízíme po zkušební době a zapracování navýšení mzdy.

BOHD&NAR s.r.o.