Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce v zemědělství Jihočeský kraj - Pracovní smlouva - strana 9

Volná místa zemědělství Jihočeský kraj - Pracovní smlouva vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek. - strana 9

zobrazujeme 81 - 83 nabídek práce
celkem nalezeno 83 volných míst

Ostatní kvalifikovaní pracovníci v lesnictví

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

KONTAKT E-MAILEM pěstební práce, úklid pasek, opravy propustků, opravy cest

Zaměstnavatel:
Ing. Karel Plucar
Přidat k oblíbeným

ELEKTROMONTÉR/KA

Požadujeme: vyhláška 50, vzdělání v oboru elektro, ŘP sk. B. Vhodné i pro absolventy! Možnost prodloužení pracovního poměru. Nabízíme: stravenky, příspěvek na duchodové a životní pojištění.

MICROCOMP, spol. s r.o.

Pomocný dělník/dělnice v živočišné výrobě

Náplň práce: dojení, čistění a ošetřování hospodářských zvířat, pomoc při veterinárních zákrocích, čistění výběhů, stájí, a ostatních chovných prostor. Provádění přesunů hospodářských zvířat, pomoc při opravách a údržbě plotů. Manipulace s ...

Agraspol Předmíř, a.s.