Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

seřizovač volná místa

Volná místa profese seřizovač vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • P
  • seřizovač
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

Seřizovač dřevoobráběcích strojů

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: broušení fréz, pil, vrtáků, výroba profilových lišt dle výkresu, dodržování výkresové dokumentace a tolerancí Požadujeme: vyučení v technickém oboru např. obráběč kovů, strojní zámečník, automechanik, truhlář, apod. Kontakt: e-mailem

Zaměstnavatel:
DETOA Albrechtice s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Seřizovači a obsluha konvenčních dřevoobráběcích strojů na výrobu

První kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky od pondělí do pátku.

De-Wood a.s.

SEŘIZOVAČ/SEŘIZOVAČKA DŘEVOOBRÁBĚCÍCH STROJŮ

Nástup ihned. Osobní kontakt POUZE po telefonické domluvě v době 7:00-15:00 hod. pan Ondruška tel.: 731 447 103, e-mail: sonatesarkova@gmail.com. Náplň práce: seřizování dřevoobráběcích strojů. Nabízíme: zaškolení vedoucím pracovníkem, závodní ...

ASSA - FAGUS s.r.o.