Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

údržbář pro Žďár nad Sázavou volná místa

Volná místa profese údržbář pro Žďár nad Sázavou vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • údržbář
  • údržbář Žďár nad Sázavou
zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro údržbář Žďár nad Sázavou, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Traktorista/ka, opravář/ka zemědělských strojů (pouze pro OZP)

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: místo pouze pro OZP, jedná se o pracovní pozici traktoristy, opraváře zemědělských strojů, náplní práce bude údržba polností a údržba strojního zařízení dle pokynů vedoucího zaměstnance NABÍZÍME: motivační finanční ohodnocení, v ...

Zaměstnavatel:
LUCORP s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví

Místo výkonu v rámci okresu Pardubice. Pomocné práce při chovu hospodářských zvířat, obdělávání a údržbě zahrad, parků, úklid. Místo vhodné pro absolventy. První kontakt telefonicky.

STORY OFFICE s.r.o.

Stavební údržbáři budov a inženýrských děl

Místo výkonu práce: Podlažice POŽADAVKY: řid. průkaz sk. B, jazyk - ukrajinština výhodou První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle.

ALTERINVESTA CZ s.r.o.

údržbář/zahradník

MÍSTO VHODNÉ PRO OZP s inval. 2. stupně Místo výkonu práce: Chrudim Střední škola je součástí Bohemia - Hotelové školy a Střední pedagogické školy a Základní školy s.r.o. v Chrudimi. Řídíme se heslem: "malá škola, velká rodina". Náplň práce: práce ...

Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.