Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

projektant pro Rychnov nad Kněžnou volná místa

Volná místa profese projektant pro Rychnov nad Kněžnou vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • projektant
  • projektant Rychnov nad Kněžnou
zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro projektant Rychnov nad Kněžnou, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

PROJEKTANT / PROJEKTANTKA ELEKTRO

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Projektování elektrotechnických zařízení a rozvodných sítí vysokého a nízkého napětí. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). V případě spolehlivé práce bude smlouva prodloužena na dobu neurčitou. Pozice jsou vhodné i pro absolventy, osoby zdravotně ...

Zaměstnavatel:
ELEKTRO-COMP spol. s r.o.
Přidat k oblíbeným

PROJEKTANT / PROJEKTANTKA a REALIZÁTOR / REALIZÁTORKA AUTOMATIZACE (s programová

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Náplň práce: řídí a vykonává projekční činnosti a činnosti související s realizací technologií a dodávek jednotlivých strojů; vypracovává ...

Farmet a.s.

PROJEKTANT SDĚLOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

PRACOVNÍ NÁPLŇ: tvorba kompletní projektové dokumentace sdělovacích zařízení pro účely dopravních staveb, zejména železničních (místní a dálkové metalické nebo optické kabelizace; telekomunikační systémy; informační systémy a rozhlasová zařízení pro ...

STARMON s.r.o.

PROJEKTANT/KA DOPRAVNÍCH STAVEB

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: orientaci v projektové dokumentaci, související legislativě a normách NABÍZÍME: - školení - teambuilding KONTAKT: email

Ing. Tomáš Rak