Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

operátor pro Prostějov volná místa - strana 3

Volná místa profese operátor pro Prostějov vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek. - strana 3

zobrazujeme 21 - 24 nabídek práce
celkem nalezeno 24 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro operátor Prostějov, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

OPERÁTOR/OPERÁTORKA MONTÁŽE

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Operátor/operátorka montáže - Olomouc (1803001) Požadavky: SOU nebo SŠ vzdělání, fyzická zdatnost, manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost Náplň práce: zapojování a montáži alternátorů Nabídka: nabízíme práci na HPP, máte ...

Zaměstnavatel:
GASL CZ s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Operátor/operátorka výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování pryže

Náplň práce: obsluha strojů na výrobu a zpracování pryže Zájemci se mohou hlásit: - telefonicky na čísle 773 370 604 - paní Nikolett Hadar

Czech Workforce Agency s.r.o.

Stolař - Operátor CNC

PRACOVIŠTĚ Kroměříž - Požadujeme: manuální zručnost, chuť se učit novým věcem - pracovní doba Po-Pá, 7:00-15:30 hod., nástup možný ihned nebo dohodou - Benefit: závodní stravování, bonusy a prémie - Kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá, 8:00-14:00 ...

Frajt s.r.o.

Skladový/á operátor/ka specialista/ka

POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, zpracování zásilek na depu, jejich třídění a balení za pomocí čteček a skenerů ZAMĚNSTAVATEL NABÍZÍ: stravenky KONTAKT: Voskanyan Inessa, e-mail: inessa.voskanyan@packeta.com

Zásilkovna s.r.o.