Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

obsluha cnc pro Beroun volná místa

Volná místa profese obsluha cnc pro Beroun vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro obsluha cnc Beroun, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Strojník

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: obsluha nakladače (výhodou: obsluha traktoru, multikáry, kropičky, válce). Základní údržba svěřené techniky. Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny C, ideálně i skupiny T, časová flexibilita, samostatnost a odpovědnost za svěřené ...

Zaměstnavatel:
ELRON CZ s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Traktorista a obsluha zemědělských strojů

První kontakt: telefonicky (7:00 - 15:30)

AG AGROPRIM, s.r.o.

Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva

Pracoviště Divišov - provozovny společnosti Manuální zručnost nutná vzhledem k manipulaci s drobnými částmi nástrojů Velmi dobrý zdravotní stav podmínkou Požadujeme flexibilitu a ochotu učit se novým věcem První kontakt: pouze e-mailem Jedná se o ...

fortepiano s.r.o.

Obsluha CNC stroje

Pozice: Obsluha CNC stroje OC Obsluha CNC stroje - ořezávacího centra (výroba van) . Zaměstnanecké výhody: Pololetní, roční a mimořádné odměny. Příspěvky ze sociálního fondu. Závodní stravování. Nástup možný dle dohody. Mzda: 25 000,- ...

RAVAK a.s.