• P
  • psycholog/psycholožka, psychoterapeut/psychoterapeutka

psycholog/psycholožka, psychoterapeut/psychoterapeutka

Zaměstnavatel: Nová škola, o.p.s.
Havlíčkova 1830

Nová škola, o.p.s. nabízí pracovní pozici Psycholog/psychoterapeut v multidisciplinárním týmu (úvazek 0,5). Obecně prospěšná společnost Nová škola hledá psychologa/psycholožku do nově vznikajícího multidisciplinárního týmu pro základní školu v Litoměřicích. Obdobné programy již realizujeme na jiných místech, více informací naleznete zde: www.novaskolaops.cz/spolecnetodame.
Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie nebo úspěšně absolvovaný terapeutický výcvik s minimálně dvouletou praxí. 300Nabízíme:
Pracovní smlouva: na 3 roky od 1. 8. 2024
Odměna: 30 000,-Kč hrubého za 0,5 úvazek, flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce z domova. Místo výkonu práce: Práce v místě bydliště (konzultace online, telefonicky) s pravidelnými výjezdy do ZŠ Havlíčkova v Litoměřicích.
Náplň práce:
" Spolupráce s dalšími členy multidisciplinárního týmu složeného z odborníka na duševní zdraví, sociálního pracovníka, asistentů pedagoga a psychologa;
" Spolupráce s pedagogickými pracovníky a vedením školy;
" Odborná psychologická podpora - bilaterární služby, popř. kolektivní služby kombinací prezenční a zprostředkované formy;
" Podpora v oblasti psychohygieny a prevence syndromu vyhoření pedagogických pracovníků školy
" Konzultace pro pedagogické pracovníky v oblasti náročného chování žáků a v oblasti podpory motivace u žáků ohrožených předčasným odchodem ze vzdělávání a komunikace s rodiči žáků;
" Konzultace pro poradenské pracovníky školy (zejména výchovné poradce) v otázkách kariérního poradenství pro žáky ohrožené předčasným odchodem ze vzdělávání;
" Spolupráce na sběru podkl

Pozice určená pro region: Ústecký kraj