• P
  • VÝROBNÍ ŘEDITEL | LIBEREC

VÝROBNÍ ŘEDITEL | LIBEREC

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Jste zkušený vedoucí či manažer výroby? Máte technické znalosti? Nebojíte se nových výzev?

Pak čti dá!

Právě hledáme vhodného kandidáta na pozici VÝROBNÍ ŘEDITEL!

Pracovní náplň:

- plánování, určení priorit a organizace práce na úseku obrobny, montáže a servisu
- řízení a organizace servisní činnosti zakázkové výroby
- vedení a rozvoj týmu
- spolupráce, nastavení a optimalizace procesů a jejich návaznosti ve výrobě
-práce s projektovou dokumentací, smlouvami, harmonogramy apod.
- sledování a vyhodnocení nákladů výroby během projektu
- implementace požadavků ISO ve výrobě
- interní spolupráce napříč firmou

Požadujeme
Bez čeho to u nás nepůjde?

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- AJ na úrovni B2 a více
- praxe na obdobné pozici - ideálně menší společnost
- obchodní duch
- zkušenost s vedením týmu lidí
- znalost projektové dokumentace včetně principů konstrukce
- znalost ISO standardů
- zkušenost se zakázkovou výrobou výhodou
- ŘP sk. B

Co nabízíme my?

- stabilní plat a bonusy
- sick days
- zaměstnanecké benefity
- odborný růst
- vitamínové balíčky
- teambuildingové akce
- příspěvek na penzijní spoření
- firemní knihovna

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Liberecký kraj