• P
  • Zdravotní laborant/ka

Zdravotní laborant/ka

Zaměstnavatel: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Dittrichova 329

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Ledvinková Jana Mgr., tel.: 234118567, e-mail: jana.ledvinkova@zuusti.cz

Náplň práce :

Provádění laboratorních vyšetření a měření.
Hodnocení kvality vzorků biologického materiálu.
Práce s laboratorní technikou a laboratorním informačním systémem.

Požadujeme :

SŠ, VOŠ - ukončené vzdělání v oboru Zdravotní laborant.
Atestace z Vyšetřovacích metod v klinické imunologii žádoucí, případně ochota si ji doplnit.
Manuální zručnost a preciznost.
Práce na PC.
Ochotu se trvale vzdělávat, aktivní a zodpovědný přístup.
Český jazyk minimálně na konverzační úrovni.
Výpis RT.

Nabízíme :

Práce na plný úvazek.
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením .
Platová ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace.
Jednosměnný provoz, klouzavá pracovní doba.
Přátelstký kolektiv malé laboratoře.
Pracoviště v centru Prahy v blízkosti metra B.
6 týdnů dovolené + 3 "sick days".
Stravenkový paušál.