• P
  • Seřizovač v čajové výrobě

Seřizovač v čajové výrobě

Zaměstnavatel: MEDIATE s.r.o.
Libchavy 325

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- Příprava výrobních technologií k provozu
- Oprava a údržba výrobních technologií
- Zodpovědnost za výrobní úsek a jeho řízení
- Znalost technologií oprav
- Zajištění plynulosti výroby
POŽADUJEME:
- SŠ/SOU technického zaměření výhodou
- Praxe v oboru podmínkou
- Zodpovědnost a ochota k profesnímu rozvoji
NABÍZÍME:
- Stabilní pracovní místo
- Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změny na dobu neurčitou
- Práce ve dvousměnném provozu
- Zaškolení a profesní růst, zázemí v prosperující a rozšiřující se české společnosti
- Výkonnostní odměny
- Možnost ubytování
- Firemní akce
- Možnost zvýhodněného nákupu výrobků
- Stravování v místě - možnost výběru vegetariánského jídla
KONTAKT: e-mailem prochazkova@mediate.cz

Pozice určená pro region: Pardubický kraj