• P
  • Elektro - údržbáři

Elektro - údržbáři

Zaměstnavatel: SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.
Hlavní 136

Nástup možný ihned.
Náplň práce a požadavky:
- samostatné práce při opravách, kontrolách, seřizování a údržbě elektronických a elektrických částí strojů a zařízení
- údržba komplexu slaboproudých zařízení výrobních hal a budov, preventivní údržba
- Stěhování, ustavení a zprovoznění strojů a zařízení
- Spolupráce s externím servisem a revizním technikem při odstraňování zjištěných závad
- ÚSO vzdělání - elektrotechnický obor
- Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle §6 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)
- Orientace v technické elektro dokumentaci
- Minimálně 2 roky praxe
Zaměstnanecké výhody:
- Perspektiva dlouhodobého zaměstnání
- Dobré platové ohodnocení odpovídající pozici
- Zajímavá a různorodá práce
- 5 týdnů dovolené
- Stravování v areálu
Informace:
- mailem, telefonicky.>

Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj