• P
  • Ošetřovatel - ošetřovatelka masného skotu

Ošetřovatel - ošetřovatelka masného skotu

Zaměstnavatel: FARMERS spol. s r. o.
Voletinská 252

OŠETŘOVATEL - OŠETŘOVATELKA MASNÉHO SKOTU
- mzda 25 tis. Kč
- příspěvek na stravování
- věrnostní odměňování
- profesní příspěvek
Nástup možný od listopadu 2023
Požadujeme:
- spolehlivost
- kladný vztah ke zvířatům
- praxe v oboru výhodou
- střídání víkendových služeb
Co vás čeká?
Ruční krmení masného plemene, kontrola stáda, ošetření narozených telat, čištění a dezinfekce kotců, udržování pořádku na pracovišti, pomáhání zootechnikovi.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
V prvé řadě kladný vztah ke zvířatům, dodržování harmonogramu pracovního řádu, dochvilnost, smysl pro pořádek a čistotu, fyzickou odolnost.

Výhodou budou jakékoli znalosti či zkušenosti ze zemědělské praxe či jiných činností spojených se zvířaty.

Co vám můžeme nabídnout?
Zemědělská firma působící na Trutnovsku hledá pracovníka, který bude vykonávat práci ve Starém Rokytíku. Mzdu pravidelně vyplácíme na základě odvedené práce. Na stravování přispíváme. Automatický je u nás systém tzv. věrnostního odměňování. Pracovními pomůckami Vás vybavíme, řádně Vás zaškolíme.

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj