• P
  • P
  • *OPERÁTOR/OPERÁTORKA TKALCOVNY

*OPERÁTOR/OPERÁTORKA TKALCOVNY

Zaměstnavatel: Toray Textiles Central Europe s.r.o.
Průmyslová 4235

CZ-ISCO 81521. Dotazník pro uchazeče o zaměstnání je k dispozici na vrátnici společnosti denně bez časového omezení, životopisy je možné zasílat emailem na adresu: personalni@ttce.toray.cz . Osobní kontakt možný po telefonické domluvě ve dnech
Po-Pá od 8:00 do 15:00 na tel. 582 303 224 nebo 582 303 226.
Pracovní doba Po - Ne 6 - 18, 18 - 6 hod., střídání dlouhého a krátkého týdne.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok

Náplň práce: obsluha tkalcovských stavů, manipulace s materiálem (vlákno, hotová tkanina), rizikové pracoviště - riziko HLUK.

Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a pracovat ve směnném režimu. SOU s výučním listem může být výhodou.

Nabízíme: ke mzdě pravidelné odměny, 25 dní dovolené, obědy v závodní jídelně za 22,- Kč, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif, program akcí pro zaměstnance, parkoviště v areálu firmy zdarma, čisté a bezpečné pracovní prostředí.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj