• P 
  • P 
  • Kontaktní a terénní pracovník/ce 

Kontaktní a terénní pracovník/ce

Zaměstnavatel: AGARTA z. s
Náměstí 84

KONTAKTNÍ A TERENNÍ PRACOVNÍK/CE

POŽADUJEME: : minimální vzdělání SŠ s maturitou a kurz pracovníka v sociálních službách podle zákona 108/2006 Sb. a vyhlášky 505/2006 Sb., výhodou VOŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti sociálních a zdravotních služeb (sociální práce, adiktologie a příbuzné obory). Orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 Sb., Zákon o sociálních službách podmínkou. Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost a vyjasněný vztah k drogám a uživatelům drog. Komunikativnost, schopnost empatie a navazování kontaktů. Spolehlivost, zodpovědnost, schopnost týmové i samostatné práce. Znalost práce na PC. Výhodou je předchozí dobrovolnická práce nebo zaměstnanecká praxe v adiktologických či jiných sociálních službách, řidičský průkaz skupiny B výhodou.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, další odborné vzdělávání, práce pod supervizí a odborným vedením, příplatek za práci v rizikovém prostředí. Po domluvě je možné uzavřít smlouvu i na vyšší úvazek. Po uplynutí jednoho roku je možné smlouvu prodloužit na dobu neurčitou. Po domluvě možný i dřívější nástup.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně emailem na adresu: vyberko@agarta.cz
Podmínkou prvního kola výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na email: vyberko@agarta.cz.

odpovědět
Kontaktní a terénní pracovník/ce
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj