• P 
  • P 
  • Sociální pracovník/pracovnice 

Sociální pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel: Charita Přerov
Kroměřížská 198

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce:
ambulantní a terénní forma práce, sociální poradenství, sociální práce v domácnostech rodin s nezletilými dětmi (podpora a pomoc s hospodařením, rodinným rozpočtem, vedením domácnosti, nácviky práce s dětmi, pomoc s řešením problémového chování dětí, s výchovou, apod.)
sociální práce s dětmi a mládeží, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci.

Požadavky:
vzdělání VŠ/VOŠ dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, trestní bezúhonnost, akceptace poslání a hodnot Charity, odpovědnost, kreativita, empatie, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce, dobré organizační a komunikační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B - výhodou; zkušenosti z oblasti volnočasových aktivit a z oblasti sociální práce s rodinami ohroženými sociálním vyloučením jsou vítány.

Nabízíme:
zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti, zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení), další vzdělávání v oboru, zázemí stabilní organizace, nestereotypní práce, zaškolení odborným pracovníkem, přátelský a podporující tým, osobnostní posun, zaměstnanecké benefity: stravné, pracovní mobil, 25 dní dovolené, po zkušební době navýšení mzdy o osobní ohodnocení

Doklady zasílejte v elektronické podobě na e-mailovou adresu: reditel@prerov.charita.cz
Poznámka:
Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu.

odpovědět
Sociální pracovník/pracovnice
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj