• P 
  • P 
  • Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají 

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají

Zaměstnavatel: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Praha
Praha

Kontakt: Mihulková Jana tel.: 311 653 712 8 - 14 hod., e-mail: jana.mihulkova@arriva.cz

Společnost ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. přijme řidiče a řidičky autobusu.
Náborový příspěvek 40 000,-.
Díky našemu propracovanému školnícímu procesu Vás všechno potřebné naučíme. Nutné je slušné jednání a vystupování při komunikaci s cestujícími.

Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek až 40 000 pro hotového řidiče s ŘP sk. D, cestovní náhrady za každý den, díky kterým bude Vaše mzda vyšší, v rámci některých provozoven nabízíme možnost ubytování. V případě jakéhokoliv zdravotního problému využijete naši nadstandardbá zdravotní péči v klinikách EUC s možností online konzultace s lékařem přes telefon.
Odpočitnete si díky dovolené navíc, s výhodnějším tarifem budete volat levněji Vy i Vaše rodina, připravíte se na budoucnost díky příspěvku na penzijní připojištění, dáme Vám pracovní oděv, abyste se cítili jako v bavlnce, s kartou Benzina si natankujete levněji než ostatní, s naší Cafeterií Vám každý měsíc přispějeme třeba na masáž, nákup v lékárně nebo vstupenky do kina, až se budte chtít vydat s rocinou na výlet, můžete využít výhodnější zaměstnanecké jízdné.
Výplata mzdy vždy nejdéle k 12. v měsíci, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, možnost sebevzdělávání a další benefity.

odpovědět
Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek