• P
  • P
  • Servisní technici

Servisní technici

Zaměstnavatel: Niersberger Instalace, s.r.o.
Tyršova 2075

Pracoviště Benešov
Náplň práce: organizování a harmonogramy záručních a pozáručních oprav, reporting - evidence a aktualizace zařízení, termínů servisních prohlídek, revizí, oprav, výběrová řízení na dodavatele prací a služeb (poptávky, nabídky, jejich vyhodnocení a objednávky), koordinace servisních prací (externích i interních), operativní řešení nečekaných událostí a závad, kontrola plnění termínů, rozsahu a kvality provedených prací, příprava podkladů k fakturaci, pravidelný osobní kontakt se zákazníkem, vyhodnocení zakázek
Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání v oboru technického zařízení budov (TZB), praxe a zkušenosti v oboru TZB nebo Elektro případně Facility výhodou, orientace v technické dokumentaci , dobrá znalost práce na PC, programy MS Office (Outlook, Excel, Word), řidičský průkaz skupiny B, organizační schopnosti, iniciativa a odpovědnost, loajálnost, flexibilita
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti , získání pracovních zkušeností u mezinárodní firmy se 100-letou tradicí v rámci celého holdingu, široké spektrum firemních benefitů, možnost dalšího sebevzdělávání, absolventy rádi zaučíme
První kontakt e-mailem

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj