• P 
  • P 
  • stafylokokových a bakteriálních alimentárních infekcí 

stafylokokových a bakteriálních alimentárních infekcí

Zaměstnavatel: Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
Šrobárova 49

kontakt petr. petras@szu.cz

Hlavní náplň činnosti: laboratorní diagnostika stafylokokových a alimentárních bakteriálních střevních infekcí. Zejména analýza kmenů Staphylococcus aureus a koaguláza negativních kmenů stafylokoků, kmenů E coli, salmonel, shigel, yersinií, vibrií, fenotypizace konvenčními metodami (biochemie, sérotypizace) MALDI-TOF-MS, genotypizace metodami molekulárně-biologickými (PCR), referenční činnosti v NRL stafylokoky.
Požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu povolání v oboru laboratorní asistent, atestace a praxe v oboru výhodou, znalost ČJ slovem i písmem, uživatelská znalost práce na PC, znalost AJ vítána, odpovědnost a pečlivost.
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, dodatková dovolená, indispoziční volno, karta Multisport, firemní školka

odpovědět
stafylokokových a bakteriálních alimentárních infekcí
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Praha