• P
  • Pracovník živočišné výroby/ošetřovatel skotu

Pracovník živočišné výroby/ošetřovatel skotu

Zaměstnavatel: DRUŽSTVO ZÁDVEŘICE-RAKOVÁ
Zádveřice-Raková 425

DRUŽSTVO ZÁDVEŘICE -RAKOVÁ
Zádveřice 425, 763 12 Zádveřice - Raková

zemědělská společnost zabývající se rostlinnou i živočišnou výrobou
přijme pracovníky do živočišné výroby/ ošetřovatele skotu

Náplň práce :
ošetřování zvířat, práce na pastvinách, navážení krmiva a vody

Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr
pracovní smlouvu na dobu neurčitou
zajímavé finanční ohodnocení
možnost ubytování

Požadujeme:
vzdělání v oboru výhodou
kladný vztah ke zvířatům, manuální zručnost a ochotu učit se
proaktivní přístup k práci, loajalitu
řidičské oprávnění sk. B,T, - výhodou
samostatnost, odpovědnost a spolehlivost

Zaměstnanecké výhody: prémie, odměny, závodní stravování.

Nástup možný ihned.
V případě zájmu o danou pracovní pozici nás kontaktujte na tel. čísle +420 604 295 364 nebo +420 577 452 185.

Pozice určená pro region: Zlínský kraj