• P
  • Deputy Director of Sales - hotelový řetězec

Deputy Director of Sales - hotelový řetězec

Zaměstnavatel: The President s.r.o.
Praha
Praha

Místo výkonu práce Praha 1
Kontakt: e-mail: accounting34@global-accounting-services.com

Náplň práce:
o plnohodnotné zastupování DOS ve všech jeho povinnostech
o úzká spolupráce na vedení obchodního týmu, kontrola plnění plánů
o hledání nových možností spolupráce i prodejních cest v rámci aktivního salesu
o reprezentace společnosti na mezinárodních akcích, podpora pozitivního PR značky
o pravidelná komunikace s obchodními partnery, vedením i týmem, reporting, hodnocení výsledků atd.

Požadujeme:
o minimálně 3 roky na manažerské obchodní pozici v hotelu
o orientace na trhu cestovního ruchu, znalost konkurence
o perfektní Aj, znalost Nj nebo Rj velkou výhodou
o vysokoškolské vzdělání vítáno a stejně tak i předchozí zkušenost v oblasti lázeňství
o prokazatelné zkušenosti s vedením týmu
o perfektní ekonomický přehled, orientace na výsledky
o řidičský průkaz sk. B, ochota příležitostně cestovat

Nabízíme:
o atraktivní pracovní příležitost u úspěšné společnosti
o možnost výrazného ovlivnění výsledků práce velkého týmu
o adekvátní finanční ohodnocení, firemní benefity
o možnost účasti na mezinárodních akcích a konferencích
o zázemí krásných hotelů stále rostoucí značky

Pozice určená pro region: Praha