• P
  • ŘEDITEL SPOLEČNOSTI

ŘEDITEL SPOLEČNOSTI

Zaměstnavatel: Zemědělská a.s. Bystřec
Bystřec 411

Zemědělská a.s. Bystřec hledá kolegu/kolegyni na pozici ŘEDITEL
Pokud máte zkušenosti s vedením kolektivu a zároveň rozumíte zemědělské problematice, rádi vás přivítáme v naší společnosti.

Co vás čeká:
- řízení kolektivu vedoucích techniků
- řízení běžné činnosti společnosti

Zemědělská a.s. Bystřec začala hospodařit od roku 1996 na pozemcích bývalého ZD. Působíme v podhorské oblasti nedaleko Jablonného nad Orlicí a obhospodařujeme 865 ha zemědělské půdy v bramborářské oblasti v průměrné nadmořské výšce 550 m. Všechny obhospodařované pozemky se nachází v oblasti LFA. Část pozemků spadá do území Natura 2000 - Ptačí oblasti Kralický sněžník s výskytem Chřástala polního. Zaměření společnosti je převážně na živočišnou výrobu. V současné době chováme cca 450 krav na mléko s uzavřeným obratem stáda - celkem zhruba 1000 ks červenostrakatého skotu.

Požadované znalosti a dovednosti:
- vysokoškolské vzdělání
- znalost zemědělské problematiky
- zkušenost s vedením pracovního kolektivu
- možné i odborné středoškolské vzdělání s maturitou zemědělského směru a odpovídající délka praxe v zemědělství a řízení pracovního kolektivu

Výhodou bude, pokud budete umět
- praxe s řízením zemědělské společnosti

Co vám můžeme nabídnout
- po zapracování možnost služebního bytu
- 13. plat
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- příspěvek ze sociálního fondu
- mzdové rozmezí: 55 000 - 65 000 Kč/měsíc

Zájemci mohou zasílat své životopisy na e-mail: reditel@zemedelska-bystrec.cz
Kontaktní telefon: 604 530 940 Milan Vaníček

Kontaktní osoba: Milan Vaníček
Telefon: 604 530 940
Pozice určená pro region: Pardubický kraj