• P 
  • P 
  • Vedoucí provozu sportovních zařízení 

Vedoucí provozu sportovních zařízení

Zaměstnavatel: VHS HC Benešov, s.r.o.
U Vodárny 2215

Hledáme sportovního nadšence a přátelského kolegu, který nám pomůže zajistit plynulý provoz sportovní části S-centra, údržbu sportovního areálu i kontrolu technického stavu zařízení. Bude komunikovat s klienty a rezervovat sportoviště s důrazem na jejich maximální využití. Pomůže nám s organizací firemních akcí, zajistí sportovní program, turnaj apod. Naplánuje směny brigádníkům, dohlídne na plnění jejich pracovních povinností a zaskočí pomoci, když něco nefunguje.
Hledáme komunikativní, energickou a přátelskou osobnost s kladným vztahem ke sportu. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, technickou, organizační i fyzickou zdatnost a ideálně bydliště v okolí. Uvítáme již nějakou praxi ze sportovního či obchodního prostředí.
Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu. Dostanete možnost seberealizace, samostatnosti, flexibility. Budete mít rozmanitou náplň práce. Možnost sportovního vyžití ve volném čase zdarma. Personální stravování v restauraci za zvýhodněnou cenu.
Zájemce prosíme o první kontakt prostřednictvím emailu a zaslání životopisu.

odpovědět
Vedoucí provozu sportovních zařízení
Kontaktní osoba: Ing. Lucie Kočová
Telefon: +420773129261
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Středočeský kraj