• P
  • Vedoucí oční optiky

Vedoucí oční optiky

Zaměstnavatel: DR. OPTIK CZ s.r.o.
Míru 20

Profesionální rodinná optika DR OPTIK CZ přijme nového kolegu/ kolegyni na pozici vedoucí optiky. Jsme v současnosti nejrychleji rostoucí prodejní sítí očních optik v Čechách, na Moravě a Slovensku. Zakládáme si především na špičkové kvalitě a profesionálním servisu v příjemném prostředí našich prodejen a unikátních službách pro naše zákazníky.
Náplň práce: zákaznická podpora v oblasti výběru brýlových obrub, designu plánované výroby obrub, podpora zákazníka v oblasti brýlových skel (čoček) či jiných optických pomůcek, poradenství dle potřeb zákazníka, administrativa spojená s denním provozem optiky, spolupodílení se na plánování činností a akcí pro podporu prodeje, podpora v oblasti marketingu a plánů rozvoje
Požadujeme: úplné střední všeobecné nebo odborné či středoškolské vzdělání, příjemné a profesionální vystupování, výborné komunikační schopnosti, pozitivní přístup k lidem, nadšení pro osobní rozvoj a vzdělávání, ochotu poskytovat kvalitní služby
Nabízíme: platové ohodnocení od 26.000,- Kč/měs., stabilní zázemí stále se rozvíjející společnosti, jednosměnný provoz v čistém a hezkém prostředí, možnost zasahovat do výběru brýlí na provozovně, seberealizace v oblasti rozvoje provozovny, finanční odměny za ekonomický růst prodejny, zaměstnanecké slevy na nákup optických pomůcek,

Zaslání životopisu podmínkou účasti ve výběrovém řízení
Kontakt e-mailem: Vohralík Martin, e-mail: personalni@s-fg.cz

Kontaktní osoba: Martin Vohralík
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj