• P
  • Stavbyvedoucí

Stavbyvedoucí

Zaměstnavatel: KVAZAR akciová společnost
Střádalů 26

1. kontakt e-mailem: svatava.trvajova@kvazar.cz, telefonicky 8-14 hod. 605 234 828

Náplň práce:
řízení svěřeného projektu
dohled na dodržování harmonogramu a rozpočtu stavby
vedení stavebního deníku + odpovídající legislativa
zodpovědnost za dodržování předpisů BOZP a PO
organizace týmu pracovníků

Požadavky:
minimálně SŠ vzdělání v oboru stavebnictví
praxi na pozici stavbyvedoucího
znalost MS Office
komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost řešit případné neshody
řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
schopnost řídit pracovní tým

Beneftiy. Zázemí stabilní společnosti, roční bonusy, stravenky, služební mobil (notebook), služební automobil, platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech (růst po zapracování), účast na firemních neformálních akcích, možnost dalšího vzdělávání (kurzy, školení)

Kontaktní osoba: Svatava Trvajová
Telefon: 605 234 828
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj