• P
  • Vedoucí mechanického opracování CNC strojů

Vedoucí mechanického opracování CNC strojů

Zaměstnavatel: HDO, spol. s r.o.
Na Křtaltě 1986

Osobní kontakt;
Náplň:
- Seřizování strojů a nástrojů
- Údržba strojů podle harmonogramu údržby a analýza poruch
- Úpravy programů na strojích
- Organizace práce na pracovišti (zajištění materiálu, nástrojů, dokumentace atd.)
- Sledování, kontrola a vedení spolupracovníků podle podnikových cílů a kritérií
- Personální plánování
- Vypracování a vymýšlení zlepšovacích návrhů ve spolupráci se spolupracovníky
- Udržování, sledování a zajištění pořádku a čistoty

Požadavky:
- Minimálně tříletá praxe ve výrobě na CNC strojích
- Znalost ovládání CNC-strojů, jejich pneumatiky, hydrauliky a včetně programování podle výkresů
- Znalost měření obrobků
- Aktivní a odpovědný přístup k práci
- Schopnost práce v týmu a vedení spolupracovníků
- Spolehlivost a flexibilita
- MS Office
- Znalost angličtiny nebo němčiny
Po zapracování 20% prémií. Pracovní doba pružná.
Nabízíme: zaškolení a podporu zkušených kolegů, 5 týdnů dovolené, dotované stravování, penzijní připojištění, motivační prémiový systém, pružná pracovní doba
Kontakt: osobně na pracovišti personální odd. PO-PÁ 12.30-14.00 hod., telefonicky, e-mailem.

Kontaktní osoba: Alice Kremzerová
Telefon: 583450478
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj