• P
  • Vedoucí údržby

Vedoucí údržby

Zaměstnavatel: Flídr metal s.r.o.
Široký Důl 200

NÁPLŇ PRÁCE: zpracování a provádění plánu údržby strojů, nástrojů a výrobních linek, zpracování a provádění plánu preventivní a prediktivní údržby strojů, nástrojů a výrobních linek.
POŽADAVKY: SOU ukončené výučním listem a maturitou a vyšší vzdělání ve strojírenském oboru výhodou, praxe v oblasti údržby výhodou, perspektivní uchazeče o tuto pracovní pozici bez případné praxe zaučíme a rozšíříme jejich odborné a technické znalosti.
Oprávnění na VZV výhodou, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost.
NABÍZÍME: zázemí ryze české, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, hlavní pracovní poměr, celoživotní vzdělávání, příspěvky na stravování, podíl na hospodářském výsledku firmy,
sociální program firmy pro perspektivní zaměstnance, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv,
nástup dohodou.
KONTAKT: telefonicky (8-17 hod), e-mailem

Kontaktní osoba: Veronika Vejrková
Telefon: 732 516 723
Pozice určená pro region: Pardubický kraj