• P
  • VEDOUCÍ KANTÝNY/BUFETU (HPP, DPČ)

VEDOUCÍ KANTÝNY/BUFETU (HPP, DPČ)

Zaměstnavatel: GTH catering a.s.
Hyundai 700

A11 z:17/9/2021 (HPP, DPČ) a:10/11/2021
Náplň práce:
- řízení menší výdejny stravovacího provozu
- provádění kontrolní činnosti na svěřeném provozu
- hygiena provozu
- dohled nad kvalitou vydávaných pokrmů
- objednávání, přebírání, naskladňování a oceňování potravin a zboží
- pomoc při výdeji hlavního jídla
- účtování konzumace strávníkům.
Požadujeme:
- organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, pracovitost, flexibilitu, samostatnost
- zdravotní průkaz pro práci v potravinářství.
Výhodou:
- praxe v gastro oboru a všestrannost v rámci gastro profesí.
Nabízíme:
- zázemí silné, rozvíjející se společnosti, transparentní odměňování
- zvýhodněné stravování, penzijní připojištění.
Pracovní doba:
- většinou ranní směny, v případě zástupů třísměnný provoz.
Kontakt telefonicky, emailem.

Kontaktní osoba: Radana Matušinská
Telefon: 732 782 534 (PO-PÁ 6:00-14:00 hod.)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj