• P
  • Směnová/ý vedoucí (zástupce vedoucí provozovny)

Směnová/ý vedoucí (zástupce vedoucí provozovny)

Zaměstnavatel: SEMAG spol. s r.o.
Fučíkova 1342

První kontakt písemný, telefonický
Podrobné informace nebo sjednání osobní schůzky poskytne personální manažer Ing. Renáta Piprová - 734 353 429, e-mail: prace@semag.cz
PRACOVNÍ DOBA:
- dvousměnný provoz
- ranní, odpolední směny (PO - NE)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- OD Kaufland, Prima pekárna, ul, Fučíkova 1342/3, Jeseník
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- ÚSO vzdělání, potravinářský směr, praxe minimálně 2 roky s řízením maloobchodních jednotek
- Znalost platné legislativy pro maloobchodní činnost (výroba potravin)
- Řídící a organizační dovednosti
- Znalost práce na obchodních pokladnách
- Znalost práce s PC podmínkou
- Komunikativnost, zodpověnost, pracovní morálku
- Příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem
- Zdravotní průkaz pro práci s potravinami a výborný zdravotní stav
- praxe s prodejem pečiva výhodou (není podmínkou)
- ŘP skupina B
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Zastupuje vedoucí provozovny v době nepřítomnosti (vedení maloobchodní jednotky, řízení cca 4 zaměstnanců)
- Vedení související administrativy
- Zpracování objednávek surovin, výrobků a zboží
- Příprava a prodej pekárenských výrobků, obložených baget, příprava kávy
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- příspěvek na rekreaci zaměstnanců

Požadujeme
Jiné

Kontaktní osoba: Renata Piprová
Telefon: 734 353 429
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj