• Pracovník - pracovnice v sociálních službách pro Osobní asistenci, Domácí péči

Pracovník - pracovnice v sociálních službách pro Osobní asistenci, Domácí péči

Zaměstnavatel: Farní charita Dvůr Králové nad Labem
Palackého 99

PRACOVNÍK - PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO OSOBNÍ ASISTENCI/DOMÁCÍ PÉČE
Přijmeme do týmu kolegu, kolegyni na zajištění domácí péče o osoby se sníženou soběstačností. Naším cílem je podpora klienta, aby mohl žít doma, naplňovat své potřeby a zapojovat se do společenského života.
Náplň práce:
- poskytování péče v domácím prostředí uživatelů
- vedení administrativy
Nabízíme:
- pracovní poměr na 0,5 úvazku, možnost i DPP
- zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci
- 5 týdnů dovolené, 2 dny sick day
- pravidelné supervize, přísun nových znalostí a dalšího vzdělávání
- přátelský kolektiv
- zázemí stabilní organizace
- pružnou pracovní dobu - včetně víkendů, svátků
Požadujeme
- kvalifikační kurz PSS nebo ochota si ho doplnit
- trestní bezúhonnost
- aktivního řidiče skupiny B.
- uživatelskou znalost práce na PC
- schopnost týmové i samostatné práce

Bližší informace:
Mgr. Renáta Pospíšilová, mob.734 792 806, e-mail: asistence@charitadk.cz

Kontaktní osoba: Renáta Pospíšilová
Telefon: 734792806
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj