• P
  • Vedoucí obchodního oddělení

Vedoucí obchodního oddělení

Zaměstnavatel: MORAVIA ŘETĚZY a.s.
Hulínská 1799

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Zodpovědnost za řízení celého obchodního oddělení ve výrobní strojírenské společnosti, Spoluzodpovědnost za stanovení a naplnění obchodního plánu celé firmy, Vyhledávání nových obchodních příležitostí a rozšiřování povědomí o značce, Práce s klíčovými obchodními partnery, Analýza prodejů a navrhování zlepšovacích opatření, Motivace, rozvoj a podpora vlastního obchodního týmu
- Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání - ideálně strojírenské zaměření nebo zahraniční obchod, Intenzivní zkušenost s vedením obchodu a obchodního týmu, Pokročilá znalost angličtiny (znalost NJ nebo Polštiny velkou výhodou), Obchodník hlavou i srdcem, Loajální osobnost s pozitivním a proaktivním přístupem k zákazníkům i vlastnímu týmu, Lídr s přirozeným respektem, Ochota cestovat i do zahraničí, Sociální inteligence, dobré vyjednávací schopnosti, organizátor a reprezentant společnosti
- Co nabízíme: Profesní seberealizace, uplatnění vlastních nápadů, zkušeností a kontaktů, Notebook a telefon i k soukromému využití, Nástup dle dohody, stravenkový paušál 50 Kč / den, pružná pracovní doba, doba určitá s možností prodloužení
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@moravia-retezy.cz

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Jitka Vašinová
Telefon: 573 360 365
Pozice určená pro region: Zlínský kraj