• P
  • Vedoucí technolog nástrojárny

Vedoucí technolog nástrojárny

Zaměstnavatel: FOREZ s.r.o.
Ostrov 2

Pracovní náplň:
Budete vést dobrý a zkušený tým technologů, jehož úkolem je programovat nové formy, nástroje a přípravky pro naše významné zákazníky. Zároveň budete pracovat na standardních technologických procesech.

Požadavky:
Min. vzdělání SŠ - strojní obor
Znalost CAD, CAM (výhodou) systém (ideálně NX-Siemens)
Zkušenosti v kovovýrobě
Praxe s vedením kolektivu (není podmínkou)
Zájem pracovat na vedoucí pozici
Zodpovědnost, týmovost

Další informace:
V týmu technologie nástrojárny přetváříme 3D modely ve skutečnost. Jako vedoucí týmu budete mít možnost ovlivnit jejich výslednou kvalitu, podobu a využít svoji kreativitu.

Nabízíme: podnikové stravování
Kontakt: e-mailem nebo osobně

Kontaktní osoba: Marcela Píšová
Telefon: 465 352 211, 775 752 768
Pozice určená pro region: Pardubický kraj