• P
  • Ostatní odborní laboranti v oblasti zdravotnictví

Ostatní odborní laboranti v oblasti zdravotnictví

Zaměstnavatel: Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
Šrobárova 49

Požadujeme: SŠ vzdělání, práce na PC, znalost AJ výhodou, pečlivost a samostatnost.
Platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
Hlavní náplň činnosti: udržování chovu pokusných akvarijních ryb v ekotoxikologické laboratoři, údržba chovného systému pro ryby, práce s lab. Technikou (pH metr, analytické váhy, mikroskop) ekotoxikologické testy odpadů obsahujících nebezpečné látky s akutní a chronickou toxicitou a chemických látek.
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.
Dovolená v délce 5ti týdnů, příspěvek na stravování, indispoziční volno, firemní školka

Kontaktní osoba: Martina Wittlerová
Telefon: 267 082 897
Pozice určená pro region: Praha