• P
  • Vedoucí OTK

Vedoucí OTK

Zaměstnavatel: METAZ Týnec a.s.
Ing. Fr. Janečka 147

Pracoviště: Týnec nad Sázavou
Požadujeme: SŠ/SOU technického směru
Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
Zkušenosti s vedením týmu podmínkou
Řídící a organizační schopnosti
Znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni
MS Office - pokročilá úroveň
Řidičský průkaz sk. B
Náplň práce: řízení menšího týmu oddělení kontroly; plánování a provádění výrobkových auditů; spolupráce při řešení zákaznických reklamací; spolupráce při tvorbě dokumentace; dohled nad dodržováním kontrolních činnosti předepsaných Plánem kontroly a řízení; řešení interních vad přijímání, nápravných opatření k jejich odstranění; dohled a vymáhání plnění stanovených NO; provádění školení v oblasti kvality
Nabízíme: perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti , práce na plný úvazek, nástup možný dle dohody, možnost dalšího profesního vzdělávání, motivující finanční ohodnocení, uplatnění znalosti cizího jazyka, možnost firemního vozidla i pro soukromé použití
První kontakt: e-mailem, telefonicky

Vedoucí OTK
Kontaktní osoba: Kamila Zelingrová
Telefon: 733 715 004
Pozice určená pro region: Středočeský kraj