• P
  • OBSLUHA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

OBSLUHA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

Zaměstnavatel: Jaromír Švec
Kosičky 52

CZ-ISCO: 83411 Řidiči a obsluha zemědělských strojů
- Místo výkonu práce: Kosičky č.p. 52, 503 65 Kosičky
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.4.2021 nebo dle dohody
- Náplň práce: obsluha kolového traktoru, pravidelná a sezónní údržba mechanizace a zemědělské techniky, práce se zahradnickou mechanizací
- Požadujeme: vzdělání v oboru opravář zemědělské techniky (popř. podobných oborů), časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům; ŘP sk. B, T
- Nabízíme: zvláštní peněžité odměny
- V případě zájmu, prosím, zasílejte své životopisy na uvedenou e-mailovou adresu a do předmětu uveďte název pracovní pozice, o kterou máte zájem. Rádi Vám odpovíme i na Vaše dotazy k volnému pracovnímu místu, kontaktní osoba: Švecová Pavla, tel.: 732 974 254, e-mail: agroimpuls@centrum.cz

Kontaktní osoba: Pavla Švecová
Telefon: 732 974 254
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj