• P
  • Vedoucí střediska zahradnictví

Vedoucí střediska zahradnictví

Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Zábořská 93

VHODNÉ PRO OSOBY OZZ a OZP s max. II. st. invalidity!
Místo výkonu práce: ERGOTEP, družstvo invalidů-pracoviště Otradov 56, 539 43 Krouna
Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu Ergotep, družstva invalidů. Jsme moderní integrační podnik, lídr v sociálním podnikání v ČR, který pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce.
Jaká bude vaše náplň práce?
-prodej rostlin a péče o ně v zahradním centru
-prodej krmiv, potřeb pro chovatelství a dalšího sortimentu nářadí a materiálů pro kutily hlavně v oblastech potřeb pro domácnost, dům a zahradu
-komunikace a poradenství zákazníkům
-zajištění objednávek a provozu zahradního centra
-práce s hotovostí na pokladně
Co od vás očekáváme?
-zahradnické vzdělání nebo praxe v oboru
-zkušenosti s prodejem rostlin
-vedení samostatného projektu a týmu pracovníků
-iniciativa pro další obchodní rozvoj
-samostatnost, spolehlivost
-trestní bezúhonnost
-řidičský průkaz sk. B
Co vám nabízíme?
-perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu
-možnost zkráceného úvazku
-možnost dalšího vzdělávání
-profesní i osobní růst
-firemní rozsáhlé benefity
Nástup - od 1. 6. 2021
Doplňující informace:
Název pozice: vedoucí střediska zahradnictví
Oblast výkonu práce: Otradov 56, 539 43 Krouna
Nejnižší požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: plný, nabízíme možnost zkráceného úvazku
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 6 do 14.30 hod.
nebo na e-mailové adrese.

Kontaktní osoba: Jitka Teplá
Telefon: 469 660 912
Pozice určená pro region: Pardubický kraj