• P
  • OBSLUHA KOLOVÉHO TRAKTORU

OBSLUHA KOLOVÉHO TRAKTORU

Zaměstnavatel: Agropark servis s.r.o.
Nový Bydžov 0

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: obsluha kolového traktoru, pravidelná a sezónní údržba mechanizace a zemědělské techniky, práce s novou mechanizací
- Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, bezplatná odborná školení a další možnost vzdělávání, zvyšování kvalifikace, firemní benefity, finanční a profesní růst, roční odměny, osobní přístup, zvláštní peněžité odměny, 5 týdnů dovolené
- Požadujeme: vzdělání v oboru opravář zemědělské techniky (popř. podobných oborů), časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu k firmě, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, ŘP sk. T, B
- Prosíme, zasílejte své životopisy na uvedenou emailovou adresu info@agroparkservis.cz, kde Vám rádi zodpovíme i Vaše dotazy k volnému pracovnímu místu (do předmětu uveďte název pracovní pozice)

Kontaktní osoba: Pavla Švecová
Telefon: 732 974 254