• P
  • Traktoristé

Traktoristé

Zaměstnavatel: MV AGRO s.r.o.
Rožmitál pod Třemšínem

Pozice: traktoristé
Co Vás čeká:
o Obsluha traktoru a zemědělské mechanizace při zemědělských činnostech v rostlinné výrobě
o Provádění běžné údržby a základních oprav zemědělské mechanizace a zařízení
Co od Vás očekáváme:
o Platný řidičský průkaz sk. B, T podmínkou
o Praxe v řízení, opravách zemědělské techniky (výhodou)
o Flexibilita, komunikativnost, samostatná pečlivá práce
Proč pracovat právě u nás:
o Pracovat budete s moderní zemědělskou technikou
o Jsme tu dobrá parta
o Dobré pracovní prostředí
o Jsme na trhu od roku 1992, jsme stabilní firma, takže výplatu dostanete vždy a včas.
o Jedná se o práci na plný úvazek
o U nás jsou přesčasy placené
o Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Nástup od března 2021. Mzda: 25 000,- až 30 000,- Kč
Kontakt: Valentová Simona, tel.: 702 294 510, e-mail: prace@almea-biomasa.cz
Místo výkonu práce: Rožmitál pod Třemšínem, Bohutín

Požadujeme
Jiné

Traktoristé
Kontaktní osoba: Simona Valentová
Telefon: 702 294 510