• P 
  • P 
  • Dělník (mistr) ve službách zahradnických a lesnických 

Dělník (mistr) ve službách zahradnických a lesnických

Zaměstnavatel: Ing. Vlastimil Toman
Máchova 428

z: 3.2.2021 a: 15.06.2021 Místo výkonu práce - okr. Nový Jičín a bezprostřední okolí.
1) jde o práci výhradně "pod širým nebem", na čerstvém vzduchu. Zaměstnanec musí vydržet i nepřízeň počasí - letní horko, podzimní chlad, mírný déšť apod.
2) jde o práci ve službách zahradnických a lesnických, zejména - kosení travnatých ploch, sušení a nakládka sena; výsadba stromů, provádění zálivky, proplevů a zástřihů soukromé i veřejné zeleně; realizaci a údržbu soukromých zahrad; ořezy a zpracovávání pokácených stromů pořezem (nakládka a odvoz hroubí i klestu); údržba zvláště chráněných částí přírody, práce v krajině apod.
2) jde o práci se stroji, zejména vyžínání a kosení křovinořezy a sekačkami, práci s motorovými pilami (nikoliv těžba), plotostřihy, kultivátory, foukači i ručním nářadím (hrábě, motyky, vidle, krompáče, zatloukače apod.)
3) z 90% nejde o "práci odbornou" a jsem schopen zaškolit si i v oboru nekvalifikované zaměstnance. Podmínkou je vztah k zahradnické a zemědělské práci, zájem, snaha a píle.
4) vyučení, případně střední škola v oboru zahradník - lesák je výhodou.
5) řidičský průkaz kategorie B (osobní vozy) jsou výhodou, nikoliv podmínkou. Parťáci řídí služební vozidla s ohodnocením. Zaměstnanec bez ŘP je "pomocným nesamostatným pracovníkem".
6) serioznost a pracovitost je důležitější než dosavadní praxe v oboru (ta je výhodou).
7) v případě oboustranné spokojenosti může jít o mnohaletý pracovní vztah, což je záměrem a zájmem zaměstnavatele.
8) udělení odměn je závislé zejména: na množství a kvalitě odvedené práce, serioznosti a samostatnosti pracovníka (samostatn

odpovědět
Dělník (mistr) ve službách zahradnických a lesnických
Kontaktní osoba: Vlastimil Toman
Telefon: 602 581 588
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj