• P
  • Vedoucí obchodního oddělení

Vedoucí obchodního oddělení

Zaměstnavatel: POLAK CZ s.r.o.
Opatov 348

NÁPLŇ PRÁCE: plnění obchodní strategie společnosti, řízení menšího pracovního týmu obchod. oddělení (pro ČR i zahraničí), organizace práce, vedení a hodnocení týmu, analýzy výsledků, schvalování smluv a významných zakázek, dohled nad významnými projekty, spolupráce s ostatními úseky firmy podpora prodeje a reprezentace společnosti
POŽADAVKY: SŠ nebo VŠ vzdělání v obchod. nebo technickém oboru, dobrá znalost práce s PC (informační systémy), analytické, systémové a obchodní myšlení, schopnost samostatného rozhodování, dobré komunikační schopnosti , zkušenosti s vedením kolektivu
NABÍZÍME: Práce ve výrobní společnosti, která patří mezi lídry ve svém oboru v ČR, příjemné prac. prostředí a přísluš. prac. nástroje (automobil, notebook, telefon), finanč.odměny, podnikové stravování, příspěvky k jubileu a významným životním událostem, zábavné firemní akce
KONTAKT: telefonicky - 734622613, (737287808) (pondělí - pátek 8-16h) nebo e-mailem

Kontaktní osoba: Eva Poláková
Telefon: 734622613, 737287808
Pozice určená pro region: Pardubický kraj