• P
  • PROGRAM MANAGER

PROGRAM MANAGER

Zaměstnavatel: Wendell electronics, a.s.
Nádražní 1179

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nádražní č.p. 1179, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP DLE DOHODY
Výše mzdy dohodou, od 27 000 Kč dle zkušeností, praxe ....

Co bude Vaším úkolem:
- zodpovědnost za implementaci a realizaci zákaznických objednávek dle dohodnutých podmínek
- komplexní zastřešení denní komunikace se zákazníky, kontakt pro zákazníka
- aktivní spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti
- ve spolupráci s KAM se budete podílet rozvoji a zlepšování služeb pro zákazníky
- denní práce v IS

Co od Vás očekáváme:
- minimálně SŠ vzdělání - technický nebo ekonomicky obor, zkušenost v EMS vítána
- zkušenosti s využitím nástrojů projektového řízení vítány
- orientace v obchodním prostředí
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- silný pro zákaznický přístup s orientací na výsledek
- AJ na komunikativní úrovni podmínkou

Nabízíme: zajímavou a stabilní pracovní příležitost v expandující mezinárodní společnosti, možnost profesního růstu, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, bonus za pracovní fond, placené dny volna , volnočasové poukázky….

KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně (Nádražní č.p. 1179, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun)

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Ilona Čížová
Telefon: 775 309 608
Pozice určená pro region: Pardubický kraj