• P 
  • P 
  • Pracovník/ce v sociálních službách - osobní asistence 

Pracovník/ce v sociálních službách - osobní asistence

Zaměstnavatel: NADĚJE
Rokytnice 327

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENCE
POŽADUJEME: Vzdělání ideálně středoškolské s maturitou, odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.); výhodou zkušenost práce s lidmi s mentálním postižením a ŘP sk. B - aktivní řidič; soulad s posláním NADĚJE; respektující přístup k lidem, orientace na podporu a integraci; uživatelská práce na PC; zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství; trestní bezúhonnost; dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, dobrou organizaci práci dne; Nesplnění některého z kvalifikačních kritérií uchazeče automaticky nediskvalifikuje, (mimo trestní bezúhonnosti a zdravotní způsobilosti).
NÁPLŇ PRÁCE: Osobní asistence je terénní služba, která přichází za člověkem do jeho domácnosti, zaměstnání, na běžná místa. Je poskytována na území obce s rozšířenou působností Vsetín (bývalý okres Vsetín). Poskytuje asistenci dospělým lidem s tělesným, mentálním a kombinovaným postižením dle aktuálního programu služby a individuálního plánu klienta v oblastech: pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, pomoc při zajištění stravy, podpora při vytváření sociálních a společenských kontaktů, pomoc při zajištění chodu domácnosti, pomoc při vyřizování běžných záležitostí.
NABÍZÍME: Služební telefon, možnost dalšího vzdělávání, supervize.
PRVNÍ KONTAKT: Uchazeči zašlou životopis a motivační dopis e-mailem na: jitka.nemcova@nadeje.cz, elektronicky uložit jako příjmení uchazeče CV, příjmení uchazeče MD. V dalším kole budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru.

odpovědět
Pracovník/ce v sociálních službách - osobní asistence
Kontaktní osoba: Jitka Němcová
Telefon: 775 889 667
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Zlínský kraj