• P
  • Vedoucí maloobchodní prodejny - eshopu

Vedoucí maloobchodní prodejny - eshopu

Zaměstnavatel: DMHERMES TRADE s.r.o.
Jungmannova 299

místo výkonu práce : Krnov, Jungmannova 299/2
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání nebo výuční list, praxe v oboru vítána, znalost práce na PC (kancelářské programy),znalost anglického jazyka výhodou, trestní bezúhonnost, nutný potravinářský průkaz
Náplň práce: prodej v maloobchodní prodejně, příprava zásilek e-shopu, naskladňování a vyskladňování zboží, vedení a údržba prodejny, fakturace a vyskladňování e-shopu, podpora prodejního teamu
Nabízíme: zázemí stabilní firmy, pravidelnou pracovní dobu, hrubá mzda 17.000 + prémiová složka až 6500,- dle dosažených výsledků.
Profesní životopis zasílat výhradně na e-mail: ghraibi@dmhermes.cz
Z : 1.9.2020

Kontaktní osoba: Kateřina Pavlíková
Telefon: 602526079
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj