• P
  • Obchodníci - vedoucí projektu

Obchodníci - vedoucí projektu

Zaměstnavatel: PWO Czech Republic a.s.
Palackého 1261

OBCHODNÍCI - VEDOUCÍ PROJEKTU
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření podmínkou, komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou, znalost němčiny výhodou, velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilita, schopnost rozhodovat, znalost práce na PC je samozřejmostí, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.
NÁPLŇ PRÁCE: zajišťuje naplněnost zakázek pro nástrojárnu, zodpovídá za přezkoumání kupní smlouvy ve spolupráci s firemním právníkem, stanovuje termínový plán projektu ve spolupráci s liniovými vedoucími, je klíčovým komunikačním partnerem mezi firmou a zákazníkem, organizuje, řídí a účastní se zkoušek a přejímky nástrojů u zákazníka, podílí se na rozvoji oddělení.
NABÍZÍME: 25 dní řádné dovolené, 3 dny tzv. zdravotní dovolené, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, nadstandardní příplatky za směnnost a práci o víkendech, příspěvek na stravování,
příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti ve formě poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt, poskytování firemních půjček,
pořádání kulturních, společenských a sportovních akcí pro zaměstnance a jejich rodiny,
úhrada očkování proti chřipce, benefitní karta, roční odměny (bonusy).
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 8:00-15:00 hodin na čísle 735 766 048 nebo e-mailem
na prace@pwo.cz

Kontaktní osoba: Lucie Pobořilová
Telefon: 735 766 048
Pozice určená pro region: Zlínský kraj