• P
  • Vedoucí právního oddělené

Vedoucí právního oddělené

Zaměstnavatel: Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
Šrobárova 49

Kontakt e-mailem: hana.obdrzalkova@szu.cz

Požadujeme VŠ vzdělání - právnická fakulta v magisterském programu, obor právo. Praxe min. 2 roky. Znalost problematiky zadávání veřejných zakázek výhodou, základní orientace v oblasti strukturálních fondů EU výhodou, vysoké pracovní nasazení, odolnost proti stresu. Znalost práce na PC, občanská bezúhonnost. Hlavní náplň činnosti: zajištění komplexních právních služeb v rámci činnosti státní příspěvkové organizace. Právní podpora při administraci veřejných zakázek a EU projektů, příprava smluv
Aplikace zákona o zaměstnanosti,
Podrobnosti viz příloha. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte na adresu nebo níže uvedený e-mail.

Výhody: Dovolená v délce 5ti týdnů, stravenky, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

Požadavky:
" VŠ vzdělání - právnická fakulta v magisterském programu, obor právo, praxe min. 2 roky
" Znalost problematiky zadávání veřejných zakázek výhodou
" Základní orientace v oblasti strukturálních fondů EU výhodou
" Vysoké pracovního nasazení, odolnost proti stresu
" Komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce
" Občanská bezúhonnost
" Znalost AJ
" Znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)

Hlavní náplň činnosti:
" Zajištění komplexních právních služeb v rámci činnosti státní příspěvkové organizace
" Právní podpora při administraci veřejných zakázek a EU projektů, příprava smluv
" Aplikace zákona o zaměstnanosti, zákona o zadávání veřejných zakázek, občanského zákoníku, zák

Kontaktní osoba: Hana Obdržálková
Telefon: 267 082 897
Pozice určená pro region: Praha