• P
  • Peer konzultant/ka - pracovník/ce v sociálních službách

Peer konzultant/ka - pracovník/ce v sociálních službách

Zaměstnavatel: Oblastní charita Polička
Tylova 248

NÁPLŇ PRÁCE: podpora zotavení klientů z duševní nemoci pomocí svého osobního příběhu (individuálně a skupinově, ambulantně a terénně), zprostředkování vlastního pohledu na potřeby klientů, spolu/vedení podpůrných a vzdělávacích rozhovorů s klienty, jejich blízkými i dalšími spolupracujícími osobami, spolupodílení se na organizaci aktivit pro klienty, účast na poradách týmu, přípravě metodik a dalších aktivitách služby, vedení nutné dokumentace
POŽADAVKY: vlastní zkušenost s duševní nemocí (z okruhu psychotických onemocnění, afektivních poruch), ochota hovořit otevřeně o své nemoci, sdílet svůj životní příběh a tím pomáhat druhým, aktivní přístup k vlastnímu zotavení, stabilizovaný zdravotní stav, schopnost se svým zdravotním stavem pracovat, schopnost pracovat v týmu a získávat nové zkušenosti, dobré komunikační schopnosti, schopnost přijmout poslání a vize církevní organizace, min vzdělání SOU/SŠ, uživatelskou znalost práce s PC, trestní bezúhonnost, výhodou: předchozí pracovní zkušenost, řidičský průkaz skup. B
NABÍZÍME: částečný úvazek - 0,5, smysluplnou a různorodou práci, možnost seberealizace, profesního i osobního rozvoje, podporující tým, možnost supervize, další vzdělávání dle potřeb služby a organizace, pružnou pracovní dobu, služební PC a mobil, stravenky, 2 dny sick days, 5 týdnů dovolené
KONTAKT: e-mailem

Kontaktní osoba: Jana Dobrovolná
Telefon: 731 598 763
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj