• P
  • vedoucí/správce e-shopu

vedoucí/správce e-shopu

Zaměstnavatel: Natures Care CZ s.r.o.
Průmyslová 477

Upřesňující
informace7):
(požadavky,
náplň práce
apod.) Hledáme posilu do našeho týmu na pozici vedoucího/správce e-shopu Purity Vision, pro naše 100% přírodní a bio výrobky - bio potraviny a přírodní kosmetiku. Náplní práce bude především objednávání a naskladňování zboží, fakturace a také samotná expedice zboží v případě potřeby. Dále komunikace s koncovými zákazníky i s obchodními partnery. Správa webových stránek, zadávání akčních výrobků, propagace apod. Preferujeme zkušenosti v oblasti marketingu a Money S4. Požadujeme loajalitu, flexibilitu a aktivní přístup. Nabízíme příjemné prostředí v mladém kolektivu. Odpovídající platové ohodnocení. www.purityvision.cz
Zaměstnanecké výhody8): Příjemné pracovní prostředí, možnost naučit se nový věcem, rozvíjet se a profesně růst, ,pružná pracovní doba, sleva na firemní produkty, příspěvek na dojíždění

Kontaktní osoba: Trávníčková Renata
Pozice určená pro region: Středočeský kraj